İstanbul Kurye Hizmeti 

Kurye  hizmeti alacağınız firmayı iyi seçmeniz gerekecektir. Kurumsal ve profesyonel bir firma ile çalışırsanız evraklarınız ve belgeleriniz güvenli ve en hızlı şekilde istediğiniz adrese gideceğinden emin olabilirsiniz.Yetiştirmeniz gereken herhangi bir evrak veya belge varsa bunu en iyi Fides Kurye acil kurye çözüm ortağınız ile gönderebilirsiniz. Fides kurye hizmeti sizlere eniyi en kaliteli ve en hızlı İstanbul kurye hizmetini sağlamak için çalışan bir firmadır.

İstanbul Fides kurye hizmeti en acil kurye ve en hızlı şekilde kurye ile ulaştırılması gereken gönderinizi sizden veya seçtiğiniz biryerden alıp varış noktasına teslim etmektedir. Bu süreçte firmamız ise hem sizi hem de karşı tarafı mağdur etmemek için işini en hızlı şekilde yapmaktadır. Bu prosedür ise oldukça basittir.

Öncelikle Fides kurye hizmetini sunan kurye personelimizin kapınıza kadar gelmesi için firmamıza kurye talebinde bulunmanız gerekir. Bunu 0850303 30 73 numaralı telefon numarasından bize ulaşarak yapabilirsiniz. Bize böyle bir talep oluşturduktan dakikalar sonra İstanbul Fides kurye hizmetiniz için yönlendireceğimiz personelimiz kapınızda olacaktır. Bunun ardından isesize gelen kurye personelimize teslim ettiğiniz evrak veya belgenizi alıp, en hızlı rotayı kullanarak teslim noktasına ulaştırmaktayız. Tüm bu hizmet sırasında sizin yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp gönderdiklerinizi yerine ulaştırıp size haber vermemizi beklemenizdir. Gerisini biz sizin için halletmekteyiz.

İstanbul Fides acil kurye hizmetlerimiz sadece belli bir ilçede değil, çevre ilçelere de sağlanmaktadır. Bu şekilde Fatih acil kurye hizmeti ile istediğiniz yere istediğiniz belgenizi gönderebilirsiniz. FatihKurye, İstanbul hızlı kurye ve İstanbul Moto kurye talepleriniz doğrultusunda İstanbul ve çevre ilçelerine de günün her saatinde hizmet sağlamaktadır. İstediğiniz zaman bize ulaşarak size yönlendireceğimiz İstanbul hızlı kuryelerimiz ile göndermek istediğiniz belge ve evrakları gönderebilirsiniz. Bu konuda size ve beklediğiniz hizmete göre farklı farklı seçeneklerimiz bulunmaktadır. Örneğin eğer gönderecekleriniz acil değilse veya yakınsa yaya kuryemiz ile hizmet verirken, uzakta veya acil bir gönderimse motorlu veya arabalı kuryelerimiz ileİstanbul Fides kurye hizmetini sağlamaktayız. Eğer belirli bir teslim saati isterseniz bu hizmeti de sağlayabiliriz. Tamamen sizin isteğinize göre bir teslimat ve rota planı hazırlayıp en uygun şekilde evrak, belge ve dosyalarınızı teslim etmekteyiz.

İstanbul kurye hizmetini sağlayan kurye personeli arkadaşlarımız tamamen eğitimli ve profesyoneldir. Dar zamanda pratik düşünme kabiliyetine sahip, yol bilgisi bulunan ve sürüş becerileri oldukça iyi olan kurye personelimiz ile size sunacağımız İstanbul kurye hizmeti ile en kısa zamanda belge, evrak ve dosyanızı taşıyabiliriz. Bununla beraber bazı durumlarda personelimizden kaynaklanmayan aksaklıklar olabilmektedir. Mesela bazı durumlardaİstanbul kurye hizmetinin sağlandığı araçta bir aksaklık bulunabilir. İşte bu durumda da her zaman bakımını yaptığımız ve en ufak aksilikte yerini doldurabileceğimiz bir araç filomuz bulunmaktadır. Bu nedenle böyle aksiliklerle karşılaşılsa bile en kısa zamanda aksilikleri giderip İstanbul kurye hizmetinizi sağlamaktayız.

İstanbul Fides kurye hizmeti ile sadece evrak, belge ve dosyalarınızı değil, aynı zamanda paketlerinizi de gönderebilirsiniz. Bizleri 0850303 30 73 numaralı telefon numarasından aradığınızda eğer teslimatın bir paket olduğunu belirtirseniz bizde ona göre ekipmanlarla size yardımcı olmaktayız.Örneğin taşınacak olan paketiniz kırılacak veya zarar görebilecek bir şey içeriyorsa bu durumda paketinizi aracımıza (çeşitli ekipmanlar sayesinde)sabitleyerek teslim etmekteyiz. Böylece paketinize herhangi bir zarar gelmeden eniyi İstanbul Fides kurye hizmetini kullanmış olursunuz.

İstanbul Fides kurye hizmeti ile teslim etmemizi istediğiniz belge, evrak ve dosyalarınızın nasıl taşınacağı da ayrı bir konudur. Gönderim yapmak istediğiniz semt veya bölge trafiğin yoğun olduğu bir yerse genellikle hizmetiniz motorlu kurye personelimiz tarafından sağlanacaktır. Ancak uzun yol gerektiren ve trafiğin yoğun olmadığı bir gönderim olacaksa burada da arabalı kurye personelimiz ile teslimat sağlanacaktır. Yani teslimatınız tamamen size ve İstanbul kurye sizin  hizmetini almak istediğiniz seçeneke bağlıdır. Motor kurye daha hızlı bir seçenek olmakla beraber eğer motora sığmayacak bir paketiniz varsa araba kurye hizmetimiz ile teslimatınız yapılacaktır. Bu ve bunun gibi birçok sebepten dolayı İstanbul Fides kurye hizmetinizi alırken en uygun teslimat seçenekini belirtirseniz size en iyi şekilde hizmet verebiliriz.

İstanbul Fides kurye hizmetini alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise hava şartları ve mevsimdir. Zira bazı dönemlerde motor kuryeler ile yapılabilecek bir teslimat eğer hava şartları problemli olursa araba ile de yapılabilmektedir. İşte bu nedenle İstanbul Fides kurye hizmetini sunan kurye personelimiz her zaman hava şartlarını ve gündelik durumları göz önüne almaktadır. Eğer hızlı olduğu kadar güvenilir bir teslimat olsun istiyorsanız tek yapmanız gereken 0850 303 30 73 numaralı telefon numarasından bizi aramanız ve İstanbul kurye personelimizin adresinize gelmesini beklemektir. Sonrasında ise bazen 20-30 dakikayı geçmeyen bazen de birkaç saat içinde hızlıca teslimatınızı yapmamızı beklemeniz yeterli olacaktır.

İnsan hayatında hiçbir şeyin zaman kadar değerli olmadığı bilen bizler için en önemli şey müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu nedenle desizin için günün en saatinde hizmet vermekteyiz. Zira bazen bir belgenin veya dosyanın ne zaman teslim edilmesi gerektiği belli olmamaktadır. İşte bu gibi durumlarla karşılaştığınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Günün hangi saati farketmeksizin istediğiniz adrese gelerek dosyanızı veya belgenizi alarak teslimatını da istediğiniz saatte veya acilen teslim edebiliriz. Çok acil teslim edilmesi gereken bir belgeniz varsa gecenin bir vakti veya tatil gününüzde evinizden çıkmanıza hiç gerek yok. İstanbul Fides kurye hizmetimiz ile günün her saati ve haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Biz teslimatınızı yaparken sizde zamanınızı boşa harcamamış ve kendinize ayırmış olursunuz.

“Söz konusu kuryeyse gerisi teferruattır” diyerek çıktığımız bu yolculukta sizi memnun etmek birinci önceliğimizdir. Bu nedenle de 24 saat boyunca birçok farklı kurye personelimiz ile sizlere hizmet sağlamaktayız.Ancak bu hizmeti sağlarken en dikkat ettiğimiz hususlardan birisi de fiyat politikamızdır.Zira fahiş fiyatlara bu alanda hizmet vermek öncelikle müşteri ilişkilerimizi zedeleyecektir. Bu nedenle de fiyatlarımızı her zaman uygun tutmaya çalışıyoruz. Bu şekilde müşterilerimiz için de cazip hale gelmekteyiz.  Fiyat-memnuniyet dengesini korumaya çalışırken bir yandan kalitemizi de sürekli arttırmaktayız. Devamlı bir yeniliki çinde olan firmamızda hem personelimizin eğitimi hem de ekipmanlarımız sürekliyenilenmektedir. Bu şekilde her gün daha da profesyonelleşme yolunda ilerliyoruz.

İşte tüm bu farklı seçenekleri tercih edebileceğinizİstanbul Fides kurye hizmetimiz ile günün her saati, yola ve size en uygun araçla, hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlerin hizmetindeyiz. Sizde size özel ve en uygun şekilde İstanbul Kurye hizmetinizi alarak teslimatınızı kolaylıkla gönderebilirsiniz. Bir parmak uzağınızdaki telefonunuzdan 0850 303 30 73numaralı telefonumuzu arayarak bize ulaşabilir ve istediğiniz belge, dosya ve evrakı gönderebilirsiniz.

 

Bültenimize abone olun