MOTO KURYE: Ortalama 30 dakika içerisinde sizden alınır ve göndermek istediğiniz adrese toplamda 120 ile 180 dakika içerisinde güvenli bir şekilde teslim edilir. Acil olmayan gönderileriniz için bu kurye seçeneğini kullanabilirsiniz


Fides kurye Moto kurye hizmeti Acil ulaştırılması gereken gönderinizi a noktasında alıp b noktasına en hızlı şekilde size özel istanbul moto kurye seçeneği ile istenilen süre içerisinde ulaştırmak adına sunulmakta olan bir hizmet olup acil gönderiniz olduğu durumda acil kurye talebinde bulunarak gönderi adresinize en yakın acil kurye ve hızlı kurye yönlendirip gönderinizi güvenli bir şekilde moto kurye miz tarafından teslim alıp ulaşması gereken  en son noktaya kadar hızlı bir şekilde belirtilen kişiye teslimat sağlamakta. moto Kurye Talebleri istanbul her noktasında talebte bulunarak farklı bir noktadan alıp farklı bir noktaya ulaştırmasını sağlayabilmek adına birden çok gönderi olasılığı acil kurye, hızlı kurye,express kurye ve istanbul kurye gibi  durumlardan ise birden çok Acil Moto Kurye talebinde bulunabilirsiniz.


Moto Kurye İhtiyaçlarınız İçin Var Gücümüz ile Çalışıyoruz


Acil Kurye ve hızlı kurye ve moto kurye Talebleriniz istanbul il ve çevre illerine de günün her saatinde hizmet sağlamakta olup gönderilerinizi türlerine göre moto kurye veya arabalı kurye olarakta hizmet sunmakta olup acil teslimat taleblerinizi bizimle 0850 303 30 73 nolu hattımızdan iletişime geçerek çağrı merkezimiz aracılığı ile gönderi oluşturabilirsiniz.

istanbul içi Acil gönderiniz mi var hemen moto kurye talebinizi ulaştırmak için bizimle iletişime geçiniz acil kurye talebiniz en kısa sürede adresinizde göndereceğimiz çalışma arkadaşlarımız alsın acil kurye isteğinizi istenilen noktaya moto kuryelerimiz sayesinde en hızlı güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlasın.


Moto Kurye Büyükşehirler de Bir İhtiyaç


istanbul moto kurye ile evrak, belge ve dosya gönderimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. istanbul’de acil gönderileriniz gecikmez tam vaktinde teslim edilir. hızlı kurye hizmetimiz sayesinde gönderileriniz oldukça kısa sürede yerine ulaştırılır. Yoğun İstanbul trafiği ve kötü hava şartları gönderilerinizin teslimatını engellemez.


Motorlu kurye personelimiz sayesinde en hızlı ve seri bir şekilde hatta 15-30 dakika içerisinde kargonuzu siz değerli müşterilerimizden teslim almaktayız. acil hızlı kurye şeklinde gönderimi sağlamaktayız.Bültenimize abone olun