Yaya Kurye


Yaya kurye hizmetimiz toplu şehir içi dağıtımlarınız için size hızlı kurye ve ekonomik çözümler sunan bir kurye servsimizdir ,


Yaya kurye hizmetimizden hiç beklemeden hemen yararlanmaya başlarsınız. 


Şehir içi yaya kurye hizmetimizden yararlanmak için 0850 303 30 73 numaralı hızlı acil kurye telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.


Fides Yaya kurye ve  Moto kurye hizmeti istanbul un her noktasında  Acil ulaştırılması gereken gönderinizi a noktasında alıp b noktasına en hızlı şekilde size özel kurye seçeneği ile istenilen süre içerisinde ulaştırmak adına sunulmakta olan bir hizmet olup acil gönderiniz olduğu durumda acil kurye talebinde bulunarak gönderi adresinize en yakın acil kurye ve hızlı kurye yönlendirip gönderinizi güvenli bir şekilde moto kurye miz tarafından teslim alıp ulaşması gereken en son noktaya kadar hızlı bir şekilde belirtilen kişiye teslimat sağlamakta. Acil Kurye Talebleri istanbul her noktasında talebte bulunarak farklı bir noktadan alıp farklı bir noktaya ulaştırmasını sağlayabilmek adına birden çok gönderi olasılığı acil kurye, hızlı kurye,express kurye ve istanbul kurye gibi  durumlardan ise birden çok Acil Kurye talebinde bulunabilirsiniz.


Acil Kurye ve hızlı kurye ve moto kurye Talebleriniz istanbul il ve çevre illerine de günün her saatinde hizmet sağlamakta olup gönderilerinizi türlerine göre motorlu kurye veya arabalı kurye olarakta hizmet sunmakta olup acil teslimat taleblerinizi bizimle 0850 303 30 73 nolu hattımızdan iletişime geçerek çağrı merkezimiz aracılığı ile gönderi oluşturabilirsiniz.

istanbul içi Acil gönderinizmi var hemen kurye talebinizi ulaştırmak için bizimle iletişime geçiniz acil kurye talebiniz en kısa sürede adresinizde göndereceğimiz çalışma arkadaşlarımız alsın acil kurye isteğinizi istenilen noktaya moto kuryelerimiz sayesinde en hızlı güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlasın.


istanbul moto kurye ile evrak, belge ve dosya gönderimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. istanbul’da acil gönderileriniz gecikmez tam vaktinde teslim edilir. hızlı kurye hizmetimiz sayesinde gönderileriniz oldukça kısa sürede yerine ulaştırılır. Yoğun İstanbul trafiği ve kötü hava şartları gönderilerinizin teslimatını engellemez.


Motorlu kurye personelimiz sayesinde en hızlı ve seri bir şekilde hatta 15-30 dakika içerisinde kargonuzu siz değerli müşterilerimizden teslim almaktayız. acil hızlı kurye şeklinde gönderimi sağlamaktayız.


Bültenimize abone olun